SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
Návštěvnost: 27
Rozhodčí: Koten Jan, Kučera Jiří

Report zápasu

V předposledním domácím a zároveň předposledním utkáním letošního ročníku Divize C přivítali Honzíci v pelhřimovské hale Havlíčkův Brod. Vzhledem k průběhu zápasu byl nejzajímavější samotný úvod. V jedenácté vteřině našli balonek ve skrumáži před brankou Honzíků nejrychleji hosté a ujali se vedení. Vyrovnávací gól Ondřeje Šimka, který zakončoval po přihrávce Hoška téměř do prázdné branky, spustil nezadržitelnou lavinu gólů a během minuty Honzíci otočili na 3:1. Diváci, kteří neváhali přijít na tento zápas, viděli v první třetině celkem 11 branek. Áčko po dvaceti minutách vedlo nad Brodem 9:2.

Havlíčkobrodští nepřijeli ve zrovna nejvyšším počtu, a tak není divu, že ani v prostřední části se nezmohli na větší odpor. Výjimkou byla opět jenom první minuta, když po šestadvaceti sekundách hosté proměnili přečíslení tři na dva. Honzíci byli odměňováni za svoji střeleckou aktivitu a po dvou třetinách vedli už 15:6.

Zápas ještě nebyl u konce, nicméně ve třetí části Áčko už jenom kontrolovalo hru a soupeře moc k balonku nepouštělo. Na bránu Havlíčkova Brodu vyslali Honzíci neuvěřitelných 72 střel a za zády brankáře hostí jich nakonec skončilo dvacet. Nejproduktivnějšími hráči z řad domácích byli Matěj Doubek (5+7), Ondřej Šimek (7+2) a Milan Paták (1+4).